Zobrazenie webového obsahu Zobrazenie webového obsahu

Noc Architektúry

Zimná verzia najväčšej párty na pôde FA je opäť tu! Okrem tradičnej prezentácie najlepších semestrálnych projektov študentov pre nás organizátori pripravili nabitý program. Samotnej Noci, ktorá sa tento rok bude konať vo štvrtok 21.2.2013, bude predchádzať víkendový workshop zameraný na obnovu priestoru podest. 

 

Noc architektúry je spojenie architektúry, urbanizmu a dizajnu do jedného večera. Koncept semestrálnej prezentácie študentských prác Fakulty architektúry vznikol v roku 2010 s cieľom otvoriť školu verejnosti, ukázať výsledky semestrálnych projektov na FA STU a vyvolať o nich dialóg.

Jeden večer na konci semestra nepriniesol len vystavené práce študentov, ale program je nabitý výstavami, prednáškami, diskusiami o súčasnej tvorbe, prezentáciami domácich a zahraničných projektov. Popri diskusiách a prednáškach sa predstavili už tradične aktivity a projekty z oblasti súčasnej architektúry a dizajnu pod spoločným formátom, zvaným "15 minút", kde nechýbala ani prezentácia AZL, ktorú si môžete pozrieť nižšie. Akcia bola vskutku vydarená..príjemná a uvoľnená atmosféra, priateľskí ľudia, podnetné prednášky a hlavne veľa veľa originálnej tvorby všade kam sa človek pozrel. 

PROGRAM

17:00 Otvorenie + vernisáž podiest (foyer)

18:00 COLL COLL prednáška (modelovňa)

19:00 15min – prvá séria (modelovňa)

19.00 Stand up comedy ARCH/PUNK version (bufet aka priestor pred aulou)

20:00 Projekt Vitra (Flowers for Slovakia 2) (modelovňa)

20.45 15min – druhá séria (modelovňa)

all the time – party, chill out zóna, čajovňa (foyer)

22:00 Afterparty

 

Čítaj tiež:

http://shiz.sk/articles/view/2053

http://student.dnes24.sk/na-fakulte-sa-nocovalo-a-punkovalo-co-studentov-prekvapilo-najviac-149758

Zobrazenie webového obsahu Zobrazenie webového obsahu